آموزش افزودن محصول

آموزش افزودن محصول

پس از ورود به پنل کاربری فروش خود از منوی سمت راست محصولات را انتخاب میکنیم

پس از ورود به بخش محصولات برای افزودن یک محصول جدید بر روی دکمه نارنجی رنگ بالا سمت چپ ( افزودن مورد جدید ) کلیک میکنیم

پس از ورود به بخش افزودن محصول وارد گام یک اضافه کردن محصول می شوید در این گام شما اطلاعات پایه ای محصول خود را وارد میکنید حال باهم بخش های مهم گام یک را بررسی میکنیم :

از بالا نام محصول خود را وارد میکنید

سپس دسته بندی محصول خود را انتخاب میکنید ( از دسته بندی های پیش فرض ) اگر دسته بندی محصول شما در بین دسته ها موجود نبود سعی کنید نزدیک ترین دسته را به محصول خود انتخاب کنید تا پس از بررسی کارشناسان هنرمی دسته بندی جدید و اختصاصی ایجاد شود.

مدت زمان آماده سازی محصول را با دقت وارد کنید چرا که این مدت در صفحه مشاهده محصول توسط خریداران قابل مشاهده است

هزینه ارسال بسته خود را وارد کنید و اگر هزینه ارسال شما رایگان است ( 0 ) را وارد کنید.

ویژگی تغییر دهنده قیمت به صورت پیش فرض غیرفعال می باشد اگر محصول شما دارای ویژگی هست که قیمت محصول را تغییر میدهد نیاز است که این گزینه را فعال کرده و نام ویژگی را که قیمت را تغییر میدهد را وارد کنید برای مثال محصول شما یک قاب عکس می باشد که سایز یک 20 هزار تومان و سایز دو 40 هزار تومان می باشد با این حال شما باید گزینه ویژگی تغییر دهنده در قیمت را انتخاب کرده و گزینه سایز را در باکس مربوطه وارد کنید

عکس محصولات خود را با طراحی زیبا و منحصر به فرد اضافه نمایید چرا که تصویر زیبا تر باعث رونق محصولات شما می شود سایز عکس ها برای نمایش بهتر، باید 600*600 باشد.

توضیحات محصول خود را وارد کنید فراموش نکنید وارد کردن توضیحات حداقل چندین خط به بررسی محصول شما توسط خریدار کمک ویژه ای خواهد کرد شما میتوانید با وارد کردن توضیحات اعتماد سازی را برای مشتریان خود رقم بزنید نگران ادیت جملات و انجام سئو محصولات نباشید تیم هنرمی در بررسی مجدد این فرآیند را انجام خواهد داد.

ویژگی های عمومی محصول خود را وارد کنید مثلا :

قابلیت شستشو دارد
جنس پارچه کتان
متریال کار رنگ و روغن
و…..

و با زدن دکمه اضافه کردن میتوانید تعداد ویژگی عمومی را افزایش دهید فراموش نکنید که اضافه کردن حداقل 3 ویژگی عمومی برای محصول ضروری است.

پس از انجام این مراحل گام یک به اتمام می رسد و با زدن دکمه بعدی وارد گام دوم می شویم

در این قسمت اطلاعات قیمتی محصول خود را وارد می‌کنید همچنین موجودی انبار و اطلاعات وزن کالا رو هم وارد مینمایید توجه داشته باشید اگر میخواهید این محصول با تخفیف خاصی از سوی شما منتشر شود قیمت با تخفیف رو هم وارد کنید اگر نه این بخش را خالی بگذارید


برخی نکات افزودن محصول :

1. پس از افزودن محصول تصویر محصول شما بلافاصله بر روی سایت منتشر نمی شود ، پس از بررسی پشتیبانی هنرمی محصول شما در سایت منتشر می گردد.

2. وضعیت انتشار محصول خود را میتوانید در همین صفحه محصولات مشاهده کنید :

در صورت تایید ( علامت سبز رنگ تایید شده ) ، در صورت در انتظار تایید ( علامت نارنجی منتظر تایید ) ، در صورت رد محصول ( علامت قرمز عدم تایید )

3. مجدد به خاطر داشته باشید افزودن حداقل سه محصول برای تایید و فعال سازی فروشگاه شما الزامی است.

آکادمی فروشندگان هنرمی

نظرات 0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.