تغییر شگفت انگیز دکوراسیون خانه با کوسن

تغییر شگفت انگیز دکوراسیون خانه با کوسن

تغییر شگفت انگیز دکوراسیون منزل با کوسن ؟!! بله درست شنیدید، تغییر دکوراسیون همیشه کاری وقت گیر و هزینه بر بوده. دوراهی انتخاب بین خرید مبلمان جدید و صرف هزینه گزاف و یا تعمیر و تغییر مبلمان فعلی، یک انتخاب سخت بوده است. اما می‌شود با کمی خلاقیت، سلیقه و کمی هزینه فضای دکوراسیون منزل خود را از از تکراری بودن در بیاورید. کوسن ها چیزی هستند که شما برای ایجاد یک تغییر شگفت انگیز به آن ها نیاز دارید. درست است که کوسن ها به تنهایی نمیتوانند تغییر زیادی در دکوراسیون منزل شما ایجاد کنند اما خرید کوسن های طرح دار و شیک میتوانند جان تازه ای به پذیرایی ، اتاق خواب و نشیمن شما ببخشد در ادامه نکاتی رو در این باره باهم بررسی می‌کنیم.

 

خرید کوسن طرح دار

 

چرا باید از کوسن ها استفاده کنیم ؟

یکی از ویژگی های مهم کوسن ها این است که جا گیر نیستند به همین جهت قابلیت استفاده در همه جای منزل را دارند از استفاده بر روی مبلمان راحتی داخل نشیمن گرفته تا پاف کنار تخت خواب اتاق یا حتی صندلی چوبی تازه رنگ زده ای که جایی در بالکن برای آن ایجاد کردید. یعنی کوسن ها این امکان را به شما میدهند تا به راحتی حداکثر استفاده را از عناصر رنگ و طرح را در دکوراسیون خود به کار بگیرید.

 

استفاده از کوسن بر روی مبل ؟

میدانیم که وقتی از یک عنصر برای دکوراسیون استفاده میکنیم قطعا باید به رنگ های دیگر وسایل هم توجه کنیم اما کوسن ها چون در واقع میتوانیم در فصول مختلف و یا به سلایق مختلف رنگ آن ها را عوض کنیم می‌شود در تایم های مختلف چند رنگ بسته به وسایل استفاده کنیم مثلا روکش های روشن برای فصل بهار و تابستان و روکش های تیره برای پاییز و زمستان استفاده کنیم و از همه مهم تر قابلیت شستشو دارند و هر زمان که کثیف و خاک گرفته شده اند میتوانیم به راحتی اون رو بشوریم و مجدد استفاده کنیم.

 

چگونه یک کوسن مناسب فضا منزل انتخاب کنیم ؟

اولین نکته مهم جهت انتخاب و خرید کوسن رنگ و طرح آن است همانطور که در بالا ذکر کردیم استفاده از وسایلی که قرار است جزئی از دکوراسیون و وسایل اصلی منزل شوند مهم آن است که ابعاد، اندازه، شکل، رنگ و طرح فضا و مبلمان یا صندلی که میخواهیم برای آن کوسن طرحدار تهیه کنیم را بررسی کنیم در ادامه چند نوع مختلف را باهم بررسی خواهیم کرد.

 

چه زمانی باید از کوسن های ساده استفاده کنیم ؟

اگر اهل ریسک نیستید تا یک کوسن طرحدار انتخاب کنید پیشنهاد می شود مستقیما به سراغ خرید کوسن ساده بروید به راحتی و با رنگ مبلمان خود میتوانید این نوع را خریداری کنید و فضا را یک دست دکوراسیون کنید و حتی میتوانید رنگ های مکمل با رنگ مبلمان را نیز انتخاب کنید دست شما کاملا بدون ریسک باز است.

 

خرید کوسن ساده

 

چه زمانی از کوسن های طرح دار استفاده کنیم ؟

انتخاب میتوانید سخت ترین کاری باشد که انسان ها آن هم در دکوراسیون منزل انجام می دهند که کاملا به نوع تیپ رفتاری شما بر میگردد اگر در انتخاب ریسک پذیر و شجاع هستید انتخاب و خرید کوسن طرح دار به شما پیشنهاد می شود.  کوسن های طرحدار فضای شلوغ تری برای شما خواهند ساخت و میتوانید با سلیقه خود چند طرح را در مبلمان خود استفاده کنید صد البته که نباید فراموش کنید طرح ها باید به شکل و رنگ مبل شما بیایند.

 

چه کوسنی محبوب تر و پرطرفدار تر است ؟

کوسن های مربعی در مقایسه با اشکال دیگر کوسن مثل مثلثی یا استوانه ای محبوب تر هستند و جلوه زیبا تر و قشنگ تری به دکور منزل شما خواهند داد. فرقی نمیکند که شما از فضای مدرنی برخوردار هستین یا خیر با کوس های مربعی به راحتی میتوانید به هر فضایی روح تازه ببخشید.

خرید کوسن دست ساز

 

از کجا انواع کوسن های دست ساز و طرح دار خریداری کنیم ؟

اگر به دنبال انواع مختلف ساده و طرحدار کوسن هستید یا حتی کاور خالی کوسن رو نیاز دارید میتوانید با مراجعه به وب سایت هنرمی خرید انواع کوسن های ساده و طرحدار را به راحتی و آنلاین انجام دهید.

 

نظرات 0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.